Farmacja i Zdrowie online!

131 wtorek, 28 listopada, 2017

Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków

Medycyna pracy Kraków i medycyna pracy Poznań

Pracuj i bądź zdrów

Od jakiegoś czasu obserwujemy hossę na rynku pracy. Polska gospodarka rozwija się w szybkim tempie. Powstaje dużo nowych firm, które potrzebują pracowników zarówno menadżerów, kadry kierowniczej jak i osób do pracy fizycznej. Większa liczba zatrudnionych osób spowodowała, że jak „grzyby po deszczu” wyrosły placówki świadczące usługi z gałęzi medycyny pracy. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę internetową medycyna pracy Kraków, czy medycyna pracy Poznań i wyskoczy nam kilkanaście placówek które świadczy takie usługi. W większości przypadków to pracodawca zleca nam wykonanie badań i to on decyduje do jakiego lekarza mamy się udać, bo ma z nim podpisaną umowę.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze jest to najlepszy wybór, bo lekarz bez większego przejęcia wykona wywiad z pacjentem, spojrzy na wyniki i nie wgłębiając się za bardzo przybija pieczątkę „zdolny do pracy”.
Mam tylko nadzieję, że z racji powstawania coraz większej ilości placówek świadczących takie usługi, te praktyki będą coraz rzadsze.

Podobne wpisy o zdrowiu:

About 

Related Articles