Farmacja i Zdrowie online!

178 niedziela, 26 lutego, 2017

Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych (6)Jeżeli odczuwamy przedłużający się dyskomfort lub dolegliwości, może pomóc nam wizyta u ginekologa. Powodem może być na przykład ból w dole brzucha, pieczenie w miejscach intymnych albo nieregularne miesiączki.

Na pewno warto się udać do tego specjalisty na badanie kontrolne, przynajmniej raz na sześć miesięcy lub – jeżeli takie są wskazania – raz w roku. Trzeba zapisać się do ginekologa również w przypadku określonych dolegliwości, które Cię niepokoją. Mogą do nich należeć guzki w piersiach, bóle w dole brzucha czy też zmieniony czas trwania miesiączki. Ginekolog będzie w stanie ocenić, czy jest to rzeczywiście powód do zmartwień.

Do wizyty należy się też odpowiednio przygotować. Należy oczywiście zabrać odpowiednio o higienę. Będzie Ci też potrzebny kalendarzyk, w którym zaznaczasz swoje miesiączki oraz lista lekarstw, które zażywasz. Jeśli na przykład bierzesz aktualnie antybiotyk, może on powodować pieczenie w miejscach intymnych – pozwoli to wyeliminować możliwość infekcji intymnej albo grzybicy.

Podobne wpisy o zdrowiu:

About 

Related Articles